Advertising

BFPConceptLab

We are the unquestionable leader in the Business-Finance-Law segment.
Our unique know-how enables us to create a communication strategy for your brand, from the conceptual stage to the implementation stage, with the use of all available media: paper and online editions, mobile and video content, and event marketing.
At BFPconceptLab, we use all internal data resources to reach your customers. We know how to convince them to use your brand and how to influence their decisions.


Communications strategy

Communications strategy

Event marketing, debates, trainings

Event marketing, debates, trainings

Content video

Content video

Content marketing

Content marketing

Print advertising

Print advertising

Online advertising

Online advertising

Read on rp.pl

Chiny: Plenum KC Komunistycznej Partii Chin. Temat? Sukcesy

19. Komitet Centralny Komunistycznej Partii Chin z...

Nowe dane. O niemal 70 proc. więcej zakażeń niż w ubiegłym tygodniu

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska przekazał, że...

Nieoficjalnie: W środę rekonstrukcja rządu. Będzie czterech nowych ministrów

W środę po południu prezydent Andrzej Duda ma doko...

Piotr Müller: UE to nie jest superpaństwo i nigdy nie będzie

- Koncepcja stworzenia Unii Europejskiej jako supe...

Waszczykowski: Kłamią, by uniemożliwić rządowi rozwój gospodarczy Polski

Ja uczestniczyłem w styczniu 2016 roku w podobnym...

Adam Bielan: Przeprosiny Tuska to kpina

Wynegocjowaliśmy umowę z PiS. Będzie to dokument p...

Waldemar Kraska: W tym tygodniu rekomendacja trzeciej dawki szczepionki

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska zapowiedział,...

2 mln Polaków żyje w skrajnym ubóstwie. 15,7 mln poniżej minimum socjalnego

Z raportu przygotowanego przez Polski Komitet Euro...

Izrael spodziewa się 2000 rakiet dziennie w czasie wojny

Izrael nie chce wojny z libańskim Hezbollahem, ale...

Nowa Zelandia: 60 zakażeń w Auckland. Lockdown potrwa dłużej

Premier Jacinda Ardern przyznała, że władze Nowej...

CONTACT US

Jarosław Machocki
Member of the Management Board
jaroslaw.machocki@rp.pl
tel. 22 46 30 187, 604 236 059

Advertising, Classifieds and Special Projects Office
Joanna Żero
joanna.zero@rp.pl
tel. 22 463 01 47, 513 646 147

New Business & Online Advertising
Paulina Biernacka
paulina.biernacka@rzeczpospolita.pl
tel. 502 687 297

Kamil Dąbrowski
kamil.dabrowski@rp.pl
tel. 22 463 05 46, 698 192 288

Trainings and Conferences
Aneta Biskup
aneta.biskup@rp.pl
tel. 22 463 01 50

"Rzeczpospolita Życie Regionów" (Regions)
Hanna Wawrowska
h.wawrowska@rp.pl
tel. 601 436 122

"Rzeczpospolita Nieruchomości" (Real Estate)
Agnieszka Małek
agnieszka.malek@rp.pl
tel. 792 904 888

Classified ads/notices
Danuta Przybytniak
d.przybytniak@rp.pl
tel. 601 262 876

Jan Kowalski
jan.kowalski@rp.pl
tel. 22 463 01 33

Wojciech Dziwisz
wojciech.dziwisz@rp.pl
tel. 22 463 01 27


Thematic websites

cyfrowa.rp.pl
Igor Nowak
igor.nowak@rzeczpospolita.pl
tel. 698 532 662

energia.rp.pl
Magdalena Adamowicz
magdalena.adamowicz@rp.pl
tel. 501 702 150

firma.rp.pl
Agnieszka Mężyńska
agnieszka.mezynska@rp.pl
tel. 668 176 175

klimat.rp.pl
Beata Jastrzębska-Mozyrko
beata.jastrzebska@rzeczpospolita.pl

logistyka.rp.pl
Rafał Rybarczyk
rafal.rybarczyk@rp.pl
tel. 508 900 198

pieniadze.rp.pl
Ewa Andrzejewska
ewa.andrzejewska@parkiet.com
tel. 607 215 851

radar.rp.pl
Agnieszka Mężyńska
agnieszka.mezynska@rp.pl
tel. 668 176 175

sukces.rp.pl
Paulina Biernacka
paulina.biernacka@rzeczpospolita.pl
tel. 502 687 297

Agnieszka Gronowska
agnieszka.gronowska@rp.pl
tel. 512 789 658

turystyka.rp.pl
Katarzyna Kędzierska
k.kedzierska@rp.pl
tel. 509 313 778

zdrowie.rp.pl
Paulina Biernacka
paulina.biernacka@rzeczpospolita.pl
tel. 502 687 297
Dorota Błaszkiewicz-Przedpełska
dorota.przedpelska@rp.pl
tel. 575 116 815