Advertising

BFPConceptLab

We are the unquestionable leader in the Business-Finance-Law segment.
Our unique know-how enables us to create a communication strategy for your brand, from the conceptual stage to the implementation stage, with the use of all available media: paper and online editions, mobile and video content, and event marketing.
At BFPconceptLab, we use all internal data resources to reach your customers. We know how to convince them to use your brand and how to influence their decisions.


Communications strategy

Communications strategy

Event marketing, debates, trainings

Event marketing, debates, trainings

Content video

Content video

Content marketing

Content marketing

Print advertising

Print advertising

Online advertising

Online advertising

Read on rp.pl

Austria o krok od powszechnego obowiązku szczepień na COVID-19

W austriackim parlamencie przegłosowany ma dziś zo...

WHO: Ograniczenia w podróżowaniu są nieskuteczne, należy je znieść

Światowa Organizacja Zdrowia wezwała państwa do zł...

Chiny: Okręt USA wpłynął nielegalnie na nasze wody terytorialne

Dowództwo Południowego Teatru Działań Chińskiej Ar...

Koronawirus w Polsce. Prawie dwa razy więcej nowych zakażeń niż tydzień temu

W Polsce stwierdzono 32 835 nowych przypadków koro...

Sejmowa komisja ds. podsłuchów. Donald Tusk: Dałem zielone światło

Pod wnioskiem o powołanie komisji śledczej w spraw...

Brytyjski minister: Na grypę umiera czasem 20 tys. osób, ale nie zamykamy kraju

Minister zdrowia Wielkiej Brytanii, Sajid Javid, w...

MSZ Rosji: Dostawy broni dla Ukrainy zachęcają ją do działań militarnych

Pomoc wojskowa Zachodu jest postrzegana na Ukraini...

Wiceszef MSZ: Ukrainie grozi konflikt militarny, my jesteśmy bezpieczni

- Ukraina po 20 latach rządów Putina jest dużo dal...

Były poseł klubu PiS: Funkcjonuję jakbym był podsłuchiwany. Mam stary telefon

Oczywiście tak - mówił w rozmowie z Jackiem Nizink...

Prof. Simon: Z zaszczepionych trzema dawkami praktycznie nikt nie umrze

To była ciekawa przygoda intelektualna, gdzie pod...

CONTACT US

Jarosław Machocki
Member of the Management Board
jaroslaw.machocki@rp.pl
tel. 22 46 30 187, 604 236 059

Advertising, Classifieds and Special Projects Office
Joanna Żero
joanna.zero@rp.pl
tel. 22 463 01 47, 513 646 147

New Business & Online Advertising
Paulina Biernacka
paulina.biernacka@rzeczpospolita.pl
tel. 502 687 297

Kamil Dąbrowski
kamil.dabrowski@rp.pl
tel. 22 463 05 46, 698 192 288

Trainings and Conferences
Aneta Biskup
aneta.biskup@rp.pl
tel. 22 463 01 50

"Rzeczpospolita Życie Regionów" (Regions)
Hanna Wawrowska
h.wawrowska@rp.pl
tel. 601 436 122

"Rzeczpospolita Nieruchomości" (Real Estate)
Agnieszka Małek
agnieszka.malek@rp.pl
tel. 792 904 888

Classified ads/notices
Danuta Przybytniak
d.przybytniak@rp.pl
tel. 601 262 876

Jan Kowalski
jan.kowalski@rp.pl
tel. 22 463 01 33

Wojciech Dziwisz
wojciech.dziwisz@rp.pl
tel. 22 463 01 27


Thematic websites

cyfrowa.rp.pl
Igor Nowak
igor.nowak@rzeczpospolita.pl
tel. 698 532 662

energia.rp.pl
Magdalena Adamowicz
magdalena.adamowicz@rp.pl
tel. 501 702 150

firma.rp.pl
Agnieszka Mężyńska
agnieszka.mezynska@rp.pl
tel. 668 176 175

klimat.rp.pl
Beata Jastrzębska-Mozyrko
beata.jastrzebska@rzeczpospolita.pl

logistyka.rp.pl
Rafał Rybarczyk
rafal.rybarczyk@rp.pl
tel. 508 900 198

pieniadze.rp.pl
Ewa Andrzejewska
ewa.andrzejewska@parkiet.com
tel. 607 215 851

radar.rp.pl
Agnieszka Mężyńska
agnieszka.mezynska@rp.pl
tel. 668 176 175

sukces.rp.pl
Paulina Biernacka
paulina.biernacka@rzeczpospolita.pl
tel. 502 687 297

Agnieszka Gronowska
agnieszka.gronowska@rp.pl
tel. 512 789 658

turystyka.rp.pl
Katarzyna Kędzierska
k.kedzierska@rp.pl
tel. 509 313 778

zdrowie.rp.pl
Paulina Biernacka
paulina.biernacka@rzeczpospolita.pl
tel. 502 687 297
Dorota Błaszkiewicz-Przedpełska
dorota.przedpelska@rp.pl
tel. 575 116 815