Nasze portfolio

MEDIA

Dziennik Rzeczpospolita
 • Ogólnopolski dziennik podzielony na grzbiety: główny ogólnoinformacyjny, gospodarczy „Ekonomia i rynek”, prawny „Prawo co dnia”. W soboty ukazuje się jako weekendowe wydanie „Plus Minus” składające się z tekstów o charakterze cywilizacyjnym, literackim, obyczajowym i metapolitycznym. 

 • Źródło informacji dla liderów opinii, menedżerów, profesjonalistów i osób podejmujących kluczowe decyzje biznesowe. Od lat jest uznawana za najbardziej opiniotwórcze  medium w Polsce.
 • Stałe dodatki to: „Dobra Firma”, „Nieruchomości”, „Rzeczpospolita Cyfrowa”, „Moje Pieniądze”, „Rzecz o Historii” i "Życie Regionów".
 • Najbardziej znane listy i rankingi to m.in.: Lista 500, Lista 2000, Ranking Najcenniejszych Polskich Marek i Ranking Kancelarii Prawniczych.
Rzeczpospolita TV
 • Nadaje program przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Stałą ramówkę tworzą trzy codzienne programy na żywo: „RZECZoPOLITYCE”, „RZECZoBIZNESIE” oraz „RZECZoPRAWIE”. W gronie prowadzących znajdują się znani publicyści „Rzeczpospolitej”, m.in. Bogusław Chrabota, Michał Szułdrzyński, Marcin Piasecki, Jacek Nizinkiewicz, Tomasz Pietryga, Anna Wojda. 
 • Codziennie na stronie głównej rp.pl. Wszystkie programy są także dostępne w formie VOD na stronie tv.rp.pl.
Gazeta Giełdy Inwestorów Parkiet
 • Ogólnopolski dziennik skoncentrowany na tematyce giełdy, rynków kapitałowych i inwestycji.
 • Skierowana do inwestorów, pracowników spółek notowanych na giełdzie, branży inwestycyjnej i innych profesjonalistów rynku finansowego.
 • Siostrzana gazeta „Rzeczpospolitej” z tekstami specjalistycznymi.
Parkiet TV
 • Prezentuje program na żywo „Prosto z Parkietu”, emitowany od poniedziałku do piątku, omawiający bieżące wydarzenia na giełdzie, prezentujący rozmowy z zarządzającymi i przedstawicielami rynku. W gronie prowadzących znajdują się eksperci „Parkietu”, m.in. Andrzej Stec, Dariusz Wieczorek, Przemysław Tychmanowicz oraz Piotr Zając.
 • Parkiet.tv można oglądać codziennie na stronie głównej parkiet.com. Wszystkie programy są także dostępne w formie VOD.
Miesięcznik Uważam Rze Historia
 • Miesięcznik o tematyce historycznej, prezentujący ciekawe pogłębione teksty historyków i ekspertów.
 • Unikalne, wysokiej jakości treści, pogłębione analizy i felietony, odkrywające karty historii Polski i świata.
 • Skierowany do wykształconych liderów opinii, ludzi o szerokich horyzontach, zainteresowanych tematyką historyczną.

Digital

Serwis rp.pl – biznes, finanse, prawo

rp.pl

 • Skierowany do użytkowników wykształconych, poszukujących informacji przydatnych w pracy, dla których ważne jest posiadanie aktualnej wiedzy dotyczącej sytuacji gospodarczo-politycznej.
 • Prezentuje kompleksowy wybór tematów od polityki przez ekonomię, biznes, prawo, nieruchomości, inwestycje z bardzo silną stroną multimedialną.
 • Serwis dostosowuje się do wszystkich urządzeń elektronicznych, tj. komputera, tabletu, telefonu.
Serwis parkiet.com

parkiet.com

 • Skierowany do szerokiego grona ludzi zainteresowanych inwestycjami, gospodarką oraz rynkiem finansowym, funkcjonowaniem i ofertą spółek i rynków. 
 • Największe forum dyskusyjne skupiające społeczność profesjonalnych inwestorów giełdowych
 • Serwis dostosowuje się do wszystkich urządzeń elektronicznych, tj. komputera, tabletu, telefonu.
Serwis historia.uwazamrze.pl

historia.uwazamrze.pl

 • Skierowany do osób  chcących poznać historyczne fakty i różne punkty widzenia na wybrane zagadnienia z przeszłości.
 • Przedstawia nieznane karty historii zarówno Polski, jak i świata oraz odkrywa ciekawe i dotąd szerzej nieomówione wydarzenia z przeszłości.
Rzeczpospolita TV

tv.rp.pl

Nadaje program przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Stałą ramówkę tworzą trzy codzienne programy na żywo: „RZECZoPOLITYCE”, „RZECZoBIZNESIE” oraz „RZECZoPRAWIE”. W gronie prowadzących znajdują się znani publicyści „Rzeczpospolitej”, m.in. Bogusław Chrabota, Michał Szułdrzyński, Marcin Piasecki, Jacek Nizinkiewicz, Tomasz Pietryga, Anna Wojda. 
Można go oglądać codziennie na stronie głównej rp.pl. Wszystkie programy są także dostępne w formie VOD na stronie tv.rp.pl.

Parkiet TV

parkiet.tv

Prezentuje program na żywo „Prosto z Parkietu”, emitowany od poniedziałku do piątku, omawiającybieżące wydarzenia na giełdzie, prezentujący rozmowy z zarządzającymi i przedstawicielami rynku. W gronie prowadzących znajdują się eksperci „Parkietu”, m.in. Andrzej Stec, Dariusz Wieczorek, Jan Morbiato, Przemysław Tychmanowicz oraz Piotr Zając. 
Parkiet.tv można  oglądać codziennie na stronie głównej parkiet.com. Wszystkie programy są także dostępne w formie VOD.

eKiosk – cyfrowa prasa, e-booki, audiobooki

eKiosk

 • eKiosk sprzedaje cyfrowe wersje niemalże wszystkich dostępnych w Polsce dzienników i magazynów. Dodatkowo, ma w ofercie jeden z największych katalogów e-booków i audiobooków.
 • eKiosk utrzymuje ponad 50-procentowy udział w rynku dystrybucji cyfrowej oraz stale zwiększa kanały dystrybucji. 
 • eKiosk z sukcesem rozwija swoją ofertę, stale rozbudowując katalog publikacji. W obecnej ofercie spółka udostępnia już prawie 50 000 e-booków i ponad 500 tytułów prasowych, co czyni go największym dystrybutorem contentu cyfrowego.

KONFERENCJE I SZKOLENIA

Rzeczpospolita – konferencje i szkolenia

konferencje.rp.pl

Dział konferencji organizuje własne konferencje i debaty z szerokim wachlarzem tematów, takich jak: rynki kapitałowe, finanse i zarządzanie, energia, nieruchomości, prawo i podatki, farmacja, IT, marketing. Tytuły Gremi stymulują również organizowanie takich debat publicznych, jak Śniadania z „Rzeczpospolitą”, podczas których przedstawiciele różnych branż omawiają ważne wydarzenia i trendy.

Dział szkoleń każdego roku gromadzi na  treningach, warsztatach i szkoleniach 2000 osób – przedstawicieli średniej i wyższej kadry zarządzającej z kluczowych firm na rynku polskim i europejskim. Portfolio szkoleń obejmuje niemal wszystkie branże i obszary: energetykę, HR, IT, finanse, prawo, marketing, PR, R&D, retail, eCommerce i wiele innych. Unikalna formuła praktycy praktykom i analiza case studies, umożliwiają zdobycie cennej wiedzy opartej na doświadczeniach innych profesjonalistów.

USŁUGI

Compress PR - firma doradztwa komunikacyjnego

Compress PR

ComPress SA jest jedną z najdłużej działających firm doradztwa komunikacyjnego na polskim rynku. Jej celem jest budowanie unikalnych rozwiązań komunikacyjnych, które wspierają klientów w efektywnej realizacji biznesowych celów. Ekspertyza firmy bazuje na połączeniu wysokich kompetencji w zakresie komunikacji z dogłębnym zrozumieniem celów klienta i jego otoczenia. Agencja oferuje klientom szerokie spektrum usług, obejmujących m.in. doradztwo komunikacyjne, zarządzanie sytuacją kryzysową, relacje z mediami, relacje inwestorskie, badania, analizy i raporty rynkowe, audyty komunikacji wewnętrznej, planowanie kampanii CSR, organizację eventów, public affairs. Prowadzi również szkolenia komunikacyjne oraz w zakresie IR, treningi medialne, warsztaty i briefingi.

Kancelarie RP

Kancelarie RP

Działalność Kancelarii RP skupia się na tworzeniu, rozwoju i koordynacji polskiej sieci firm prawniczych pod marką „Rzeczpospolita” oraz na dostarczaniu usług prawniczych online. Kancelarie RP oferuje wszechstronne rozwiązanie dla firm prawniczych i osób prywatnych. Doradztwo prawne online – wydawanie opinii prawnych i oświadczeń przez internet, dostarczając zorientowanych na klienta rekomendacji dotyczących kroków prawnych online. Internetowa baza wiedzy – zestawienie artykułów prawnych, interpelacji podatkowych, aktów prawnych.