Reklama

BFPconceptLab

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w segmencie
BFP – BIZNES FINANSE PRAWO

Dzięki naszemu unikalnemu know-how stworzymy strategię komunikacyjną dla Twojej marki - od koncepcji po realizację - z wykorzystaniem wszystkich dostępnych nośników: wydań papierowych, on-line, mobile, video oraz event marketingu. W BFPconceptLab wykorzystujemy wszystkie wewnętrzne zasoby danych, aby dzięki nim dotrzeć do Twoich klientów. Wiemy jak ich przekonać do Twojej marki i jak wpłynąć na ich decyzje.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
 

Biuro reklamy
ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
tel.:  22 629 86 14, 621 48 69
fax: (+48) 22 621 46 58, 625 61 57
 

Jarosław Machocki
Członek Zarządu ds. komercyjnych
jaroslaw.machocki@rp.pl 
tel. 22 46 30 187, 604 236 059


Biuro reklamy, ogłoszeń i projektów specjalnych 
Joanna Żero-Zaskurska
joanna.zero@rp.pl
tel. 22 463 01 47, 513 646 147


Dział New Business & Online 
projekty specjalne, reklama

Paulina Biernacka
paulina.biernacka@rzeczpospolita.pl 
tel. 502 687 297

Kamil Dąbrowski
kamil.dabrowski@rp.pl 
tel. 22 463 05 46, 698 192 288


Dział konferencji i szkoleń
Anna Szałaj
anna.szalaj@rp.pl 
tel. 503 008 085


Projekt „Rzeczpospolita Życie Regionów” 
Hanna Wawrowska
h.wawrowska@rp.pl 
tel. 601 436 122


Projekt "Rzeczpospolita Nieruchomości" 
Agnieszka Małek
agnieszka.malek@rp.pl
tel. 792 904 888


Serwisy branżowe

cyfrowa.rp.pl
Igor Nowak
igor.nowak@rzeczpospolita.pl
tel. 698 532 662

energia.rp.pl
Magdalena Adamowicz
magdalena.adamowicz@rp.pl
tel. 501 702 150

firma.rp.pl
Agnieszka Mężyńska
agnieszka.mezynska@rp.pl
tel. 668 176 175

klimat.rp.pl
Beata Jastrzębska-Mozyrko
beata.jastrzebska@rzeczpospolita.pl

logistyka.rp.pl
Rafał Rybarczyk
rafal.rybarczyk@rp.pl
tel. 508 900 198

pieniadze.rp.pl
Ewa Andrzejewska
ewa.andrzejewska@parkiet.com
tel. 607 215 851

radar.rp.pl
Agnieszka Mężyńska
agnieszka.mezynska@rp.pl
tel. 668 176 175

sukces.rp.pl
Paulina Biernacka
paulina.biernacka@rzeczpospolita.pl
tel. 502 687 297

Agnieszka Gronowska
agnieszka.gronowska@rp.pl
tel. 512 789 658

turystyka.rp.pl
Katarzyna Kędzierska
k.kedzierska@rp.pl
tel. 509 313 778

zdrowie.rp.pl
Paulina Biernacka
paulina.biernacka@rzeczpospolita.pl
tel. 502 687 297
Dorota Błaszkiewicz-Przedpełska
dorota.przedpelska@rp.pl
tel. 575 116 815


Ogłoszenia, komunikaty, nekrologi
Danuta Przybytniak
d.przybytniak@rp.pl
tel. 601 262 876

Jan Kowalski
jan.kowalski@rp.pl
tel. 22 463 01 33

Wojciech Dziwisz
wojciech.dziwisz@rp.pl
tel. 22 463 01 27

Więcej informacji w zakresie oferty ogłoszeń, komunikatów i nekrologów na ogloszenia.rp.pl.

Strategia komunikacji

Strategia komunikacji

Event marketing, debaty, szkolenia

Event marketing, debaty, szkolenia

Content video

Content video

Content marketing

Content marketing

Reklama prasowa

Reklama prasowa

Reklama online

Reklama online