Biuro prasowe

Jarosław Machocki Wiceprezesem Zarządu Gremi Media S.A.

Rada Nadzorcza Gremi Media S.A. (wydawca m.in. „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”) z dniem 24.09.2022 roku powołała na Wiceprezesa Zarządu Spółki Jarosława Machockiego, dotychczasowego Członka Zarządu. 

- Cieszę się, że Jarek zgodził się kontynuować pracę w Gremi. Dla nas to bardzo ważne, żeby transformacja cyfrowa miała silne przychodowe wsparcie. Znakomity zespół, który stworzył jest tego gwarantem - mówi Maciej Maciejowski, Prezes Zarządu Gremi Media S.A. 

Jarosław Machocki jest związany z Gremi Media od 2015 roku. We wrześniu 2016 roku zaczął kierować działem reklamy i ogłoszeń, w marcu 2018 roku został dyrektorem pionu komercyjnego,  a w lipcu tego samego roku został powołany na Członka Zarządu Spółki. Równolegle był Członkiem Rady Nadzorczej e-Kiosk S.A.

Zanim dołączył do Gremi Media był związany z wydawnictwem Bauer (2008-2014) oraz spółką Ruch S.A. (1998-2008).  

Jest absolwentem Politechniki Koszalińskiej (Wydział Ekonomii i Zarządzania) oraz Uniwersytetu Szczecińskiego (Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania).

Gremi Media S.A. wydaje m.in. dzienniki „Rzeczpospolita”, „Parkiet”, „Sport” i ich serwisy internetowe www.rp.pl, www.parkiet.com, www.sportdziennik.com. Ponadto posiada pakiety kontrolne w spółkach e-Kiosk S.A. oraz KancelarieRP sp. z o.o.