Biuro prasowe

Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” z nową ofertą prenumeraty na 2023 rok

14 listopada dziennik „Parkiet” opublikował nową ofertę dla prenumeratorów na 2023 rok. W przyszłym roku oprócz aż sześciu w tygodniu wydań gazety papierowej, dostępu do e-wydania i wszystkich treści serwisu parkiet.com, prenumeratorzy otrzymają m.in. fachowe książki o tematyce prawnopodatkowej, specjalistyczne poradniki z zakresu inwestowania oraz kwartalne zestawienia  wyników finansowych spółek.

– Prenumerata to znacznie więcej niż gazeta – to pewna inwestycja w sprawdzoną i rzetelną wiedzę, która w obecnych, trudnych czasach jest niezbędna w poruszaniu się w świecie finansów. Oprócz wydania papierowego, nasi prenumeratorzy, otrzymają fachową wiedzę z zakresu giełdy, finansów, inwestowania i oszczędzania w postaci cyklicznych dodatków specjalnych, dostępnych tylko w prenumeracie podstawowej lub Inwestor. Kierujemy je nie tylko do inwestorów, ale również do menedżerów spółek, doradców czy prawników, ponieważ dotyczą najważniejszych spraw i problemów szeroko rozumianego rynku kapitałowego – powiedział Andrzej Stec, redaktor naczelny „Parkietu”. 

Mowa o specjalistycznych dodatkach i publikacjach, takich jak: „Akademia Parkietu” dla poczatkujących i zaawansowanych inwestorów i emitentów, kwartalnie wyniki finansowe spółek, poradniki prawne, miesięczniki - książki biznesowe z obszarów prawnopodatkowych. Ponadto w ofercie prenumeratorzy zyskają dostęp do wszystkich treści serwisu parkiet.com, a także archiwalnych wydań opublikowanych na łamach „Parkietu” od 1998 roku.

Prezentacji oferty towarzyszy produktowa kampania reklamowa przybliżająca poszczególne elementy/produkty wchodzące w skład pakietów podstawowego oraz Inwestor. 

Pełna oferta dostępna jest na prenumerata.parkiet.com.

Działania marketingowe obejmują kampanię w mediach własnych („Rzeczpospolita”, „Parkiet”) oraz zewnętrznych (RASP, Cityboard). Za koncepcję kreatywną, realizację oraz zakup i planowanie mediów odpowiada dział marketingu Gremi Media.

Gremi Media SA wydaje m.in. dzienniki „Rzeczpospolita”, „Parkiet”, „Sport” i ich serwisy internetowe: rp.pl, parkiet.com, sportdziennik.com. Ponadto posiada pakiety kontrolne w spółkach e-Kiosk S.A. oraz KancelarieRP sp. z o.o.