Biuro prasowe

Kataryna z felietonami w „Plus Minus”

Kataryna, jedna z najbardziej znanych i wpływowych blogerek politycznych rozpoczęła współpracę z „Plus Minus”, weekendowym magazynem „Rzeczpospolitej”.  Jej pierwszy felieton ukaże się już w najbliższym wydaniu magazynu.

Kataryna to pseudonim Katarzyny Sadło, blogerki, na co dzień pracującej w organizacjach pozarządowych. Komentuje w sieci najważniejsze wydarzenia polityczne od niemal dwudziestu lat. Publikowała między innymi w Salonie24.pl, a przez prawie siedem ostatnich lat pisała felietony do tygodnika „Do Rzeczy”, z którym rozstała się kilka dni temu po tym, jak redakcja odrzuciła jeden z jej felietonów na temat rejestrowania w urzędzie osób tej samej płci jako rodziców dziecka.

- Kataryna jest indywidualistką, blogerką niepokorną, czemu nie raz dawała wyraz. Jednocześnie jest to jedna z najbardziej doświadczonych obserwatorek życia politycznego w Polsce. Zaproponowaliśmy jej współpracę, bo chcemy pokazywać w „Rzeczpospolitej” różne punkty widzenia. U nas zawsze jest miejsce dla autorów żywo komentujących polską rzeczywistość, jednocześnie niezwykle merytorycznych i dociekliwych, podkreśla Michał Szułdrzyński, redaktor naczelny magazynu „Plus Minus”.

Do pobrania

Logotypy spółki

- Gremi Media SA
- Rzeczpospolita
- Parkiet

Kontakt do
Biura Prasowego

tel.: +48 22 46 30 557
e-mail: biuroprasowe@gremimedia.pl